Angielski dla dzieci w Opolu metodą Jolly Phonics

Angielski dla dzieci w Opolu oferuje niezapomniane lekcje języka. Nauka angielskiego nigdy nie była łatwiejsza! Sprawdź, dlaczego warto wybrać metodę Jolly Phonics.

Nauka języka angielskiego od małego

Szkoła językowa Opole oferuje zajęcia metodą Jolly English już dla dzieci od 4 roku życia. W tym wieku lekcje stacjonarne odbywają się dwa razy w tygodniu, a dzieci poznają w ich trakcie wierszyki, piosenki, próbują też swoich sił w odgrywaniu ról. W formie zabawy poznają także 42 dźwięki języka angielskiego, co pomaga później w poznawaniu języka. Zabawa połączona z zajęciami multisensorycznymi wciąga najmłodszych, rozwijając przy tym ich zdolności słuchania i mówienia.

Lekcje angielskiego dla starszych dzieci

Druga grupa wiekowa powstała dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów tematycznych. Dalej skupia się na poznaniu fonetyki języka angielskiego według wskazówek metody Jolly Phonics. Gdy dziecko nabiera pewności siebie w miarę postępów w nauce, dołącza się do tego nauka tzw. tricky words, to jest słów o nieregularnej wymowie. Cały czas stawia się też na swobodne mówienie i doskonalenie pisania w języku angielskim.

Angielski dla dzieci w podstawówce

Dla uczniów w wieku 8-10 lat powstał program Jolly Grammar, jako najbardziej zaawansowany. Polecany jest szczególnie dzieciom, którym materiał poznany podczas zajęć w szkole nie wystarcza lub nie pomaga w nauce. Lekcje języka angielskiego dla dzieci bazują już na tym etapie na wprowadzeniu w świat ortografii i gramatyki w formie zabawy. Zachęcamy także dziecko do pierwszych prób tworzenia własnych tekstów, zapoznając ze składnią i czasami w angielskim.

Język angielski online

Kurs języka angielskiego Opole jest również prowadzony online na żywo przez doświadczonych Native Speakerów. Szczególnie polecany jest dla dzieci, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Często takie dzieci nudzą się na zajęciach w polskiej szkole. Stworzyliśmy dla nich specjalny program na podstawie UK National Curriculum, który pozwala im wykorzystać swój potencjał. Podczas zajęć dziecko poznaje nie tylko słówka, ale też wiedzę o świecie, zagadnienia z biologii, geografii czy historii. Poznaje także tradycję i kulturę krajów anglojęzycznych.

Dla kogo szkoła języka angielskiego Jolly English?

Język angielski dla dzieci Opole stawia na pierwszy, pozytywny kontakt dzieci z językiem angielskim. Nauka angielskiego dla dzieci to u nas przede wszystkim zachęcanie do mówienia i przyswajania ze słuchu. Praca z dziećmi to dla Native Speaker’ów codzienna przygoda, poparta doświadczeniem.